Pārbaudi auto vēsturi!

60% lietotu automašīnu ir ar koriģētu odometra rādījumu - pārbaudi tā vēsturi pirms iegādes! Mēs palīdzēsim Jums izvairīties no slikta auto iegādes.

VIN numurs atrodās uz automašīnas vēstikla (šofera pusē) kā arī reģistrācijas dokumentos.
VIN kods ir unikāla burtu un ciparu kombinācija, kas identificē konkrēto transportlīdzekli. Tas ir kā cilvēka DNS kods tikai automobīlim.
Mēs sniedzam informāciju par automašīnām balstoties pēc viena parametra - VIN koda. Vienkārši ievadot VIN kodu mūsu meklētājā Jūs saņemsiet visu nepieciešamo informāciju par Jūsu automašīnu.

Kādēļ pārbaudīt automašīnu?


10 PRAKTISKI PADOMI KĀ DROŠI BRAUKT ZIEMAS APSTĀKĻOS

Ziema vēl nav beigusies un pavisam droši var teikt, ka šoferus agrāk vai vēlāk pārsteigs Latvijas klimatiskajiem laikapstākļiem neraksturīgais sniegs. Zemāk portāls autoDNA ir apkopojis 10 praktiskus padomus kā droši pārvietoties ar automa

VIN KODA ATŠIFRĒJUMS

Ko tieši VIN numurs sevī ietver un kādu informāciju var atkodēt no dažu burtu un ciparu kombinācijas:

KAS IR KOMPRESORI UN KĀ TIE STRĀDĀ? KOMPRESORU SALĪDZINĀJUMS AR TURBĪNĀM.

Meklējot lielāku degvielas ekonomiju, daudzu autoražotāju automašīnās tiek izmantoti kompresori, lai padarītu dzinējus jaudīgākus un efektīvākus. Piemēram, jaunākajās Porsche 911 kā standartu izmanto kompresorus, un arī BMW savās jaunā

TESTA BRAUCIENS PIRMS AUTO PIRKŠANAS – KAM PIEVĒRST UZMANĪBU?

Testa brauciens ir būtiska un obligāta jauna auto iegādes sastāvdaļa. Nav svarīgi vai mēs iegādājamies automašīnu no ģimenes locekļa, drauga, vai autoplacī mums pašiem vajadzētu izmēģināt un pārliecināties par auto iespējām.